top of page

Kahve Fali Otomati

Falcı İnci Bacı fal otomatı ,sadece 1 TL ile bütün müşterilerimizin kullanabileceği bir eğlence kutusudur.

www.falotomat.com

Jetonla veya para ile çalışır ve hiçbir çalışana ihtiyaç duymazsınız.Yüksek kazanç sağlayabileceğiniz makinada her şey kayıtlıdır.İçindeki paranın hesabını tutar.Makinenin yanına geldiğinizde kablosuz bağlantı aracılıgı ile makineye bağlayabılır tum kayıtları ınceleyebılırsınız.

Dünya’nın bir çok ülkesinde yaygın olarak kullanılan bu ürün, geçtiğimiz senelerde ülkemize gelmişti, fakat yine bilindik sorunlar yüzünden işletme sahipleri pek memnun kalmamışlardı. Fal makineleri nin en önemli bilindik sorunları ise içlerindeki devrenin bozulması ve bilgisayar tabanlı çalışmalarından dolayı kapanıp açılmalardan dolayı cihazların arızaya geçmesi idi.Bizlerde Ar-Ge sonucunda bu sıkıntıları bilerek sistemleri tak-çalıştır olarak bilgisayar kullanmadan tümü ile elektronik olarak tasarlayıp yeniden yarattık.Artık cihazları istediğiniz kadar fazla yere gözünüz arkada kalmadan koyabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

El falı makinelerimiz ,falmatik olarak şuan ülkemizde %100 yerli üretimine başlanmıştır.Ürünlerin Garantisi mevcuttur.Ürünlerin yedek parça sıkıntısı olmaz.“Fal Otomat” in genel özellikleri ve bilgileri şunlardır;

Fal Otomatı Cihazı

 1. Cihazın bir bozuk para girişidir vardır.

 2. Bozuk para atılmasıyla işlemler başlar ve işlemlerin sonunda termal yazıcıdan bir resimli metin bastırır.

Cihazın özellikleri :

 1. 1 tl yi kabul etmektedir.Veya aynı anda 1 TL yanı sıra 1 Euro vs de tanımlanabilmektedir.

 2. Cihazda bir el sensörü bulunmaktadır. Kullanıcı elini fal haznesine uzatmazsa cihaz fal vermemektedir.

 3. Cihazda bulunan power ledler ile elin algılanıp algılanmadığı kullanıcıya renkli ışıkla anlatılmaktadır.

 4. Cihaz elektrik kesintilerinden sonra sorunsuz olarak tekrar çalışmaya devam etmektedir.

 5. Elektrik kesintileri ve cihazın kapağının açılıp açılmadığı bilgisi cihaza kaydedilmektedir.

 6. Cihazın içindeki fallar değiştirilebilmektedir.

 7. Makinemiz %100 yerli üretim olup,yedek parça ve tamir süreleri için beklemezsiniz.Herhangi bir arıza durumunda anında yedek parça gönderimimiz mevcut olup tek bır kablo ile kendınız söküp takarak değişim yapabilirsiniz.

 8. 80 mm genişliğinde rulo kagıda yüksek kalitede çıktı verir.Aynı zamanda 600 kişilik fal çıkaracak şekilde tek bir seferde büyük rulo takabilmeniz için mekanizması vardır.

 9. Yükseklik 53 cm, Genişlik 46 cm, Derinlik 46 cm.

Ayrıca çok istenirse Büronuzdan veya evinizden makinanızı takip edebilmeniz için uzaktan erişim modülü vardır.En az 600 kullanıma kadar makinanın yanına uğramanıza gerek kalmadan büyük rulo mekanizması sayesinde kendi kendine çalışabilir. Ancak termal rulo değişimi için makinayı ziyaret etmeniz gerekir. Sizde en çok getirisi olan sisteme sahip olup 2017 ün en kazançlı yatırımı olacak Fal otomatı cihazı ile herhangi bir operatöre gerek kalmadan ile tanışabilirsiniz. Şans,aşk,para ve sağlık durumunuz ile ilgili falınıza 15 sn içinde sahip olursunuz. Avmlerde en yoğun geçiş noktalarında , oyun merkezlerinde,tatil köylerinde,eğlence parklarında ve lunaparklarda hatta caddelerde dükkanlarınızda bu işi yapabilir.

Proje Galerisi

bottom of page