top of page

Hizmetlerimiz

Elektronik ve Yazılım Sektörü için Danışmanlık Hizmetleri Yüksek katma değer sunan, fayda sağlayan etkili çözümler sunuyoruz...

Hizmetlerimiz

Elektronik Kart (Devre) Tasarımı & PCB Üretimi

Donanım (hardware) mühendislerimiz ve sahip olduğumuz gelişmiş teknik imkanlar ile siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun elektronik kart tasarım , maliyetlendirme ve üretim çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Prototip geliştirme, seri üretim, SMD (yüzey montaj) & TH (delik içi montaj) , fason ve malzemeli üretimi müşterimizin ihtiyacı olan adetler doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Elektronik kart üretimi için SMD ve TH dizgi konusunda Türkiye’nin en gelişmiş donanım ve üretim tekniklerine sahip imkanlar kullanılmaktadır.

Endüstri 4.0 Çözümleri & Endüstriyel Proses Sistemleri

Endüstriyel alanlarda ve binalarda kullanılan endüstriyel proses ve akıllı (smart) sistemler için gerekli olan ekipmanların temini, tesisi ve yazılımlarının gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Müşteri ihtiyacına yönelik bu kapsamda özel elektronik devre kartı tasarımı ve yazılım ihtiyacı için en uygun çözümlerin oluşturulmasını ve devreye alınmasını sağlamaktayız. Endüstriyel tesislerde kontrol ve otomasyon önemli bir yer tutmaktadır. İnsan hatasının minimum seviyeye çekilmesi ve üretim verimliliğinin arttırılması için çalışıyoruz.

Yazılım Geliştirme & Gömülü Sistemler Programlama

Mevcut uygulamanızın geliştirilmesi, başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi veya özel gereksinimleri gibi bir çok yazılımsal talepleriniz olabilir. Sisteminizin güvenli, hızlı ve yüksek performanslı sorunsuz olarak çalışabilmesi için yazılım geliştirme ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Biz, oluşturduğunuz algoritmaya (senaryoya) veya nasıl çalışması gerektiğini belirlediğiniz sisteminize en uygun yazılımı geliştirerek optimum çözümler sunmaktayız.

Elektronik ve Yazılım Sektörü için Danışmanlık Hizmetleri

Şirketimizin konularında deneyimli ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden uzman teknik personeli ve sahip olduğu gelişmiş donanım imkânlarıyla siz değerli müşterilerimize elektronik kart ve yazılım alanlarında kurumsal danışmanlık desteği vermekteyiz. ihtiyaç duyduğunuz noktalarda sisteminizde yapmak istediğiniz değişiklikler, geliştirmeler veya sorunlar için her zaman çözüm üretiyoruz.

Teknoloji üssü, müthiş gençler, yolları açık olsun

Resul TUNA

bottom of page