top of page

BenQR

Sosyal medya hesapları, telefon numaraları, e-mail hesapları, web sitesi, adres bilgileri ve iban numaraları, portfolyoler, iş tecrübeleri gibi bilgiler ekleyip çıkarılabilen bir sistemdir.

Dijital kartvizitime ne yazabilirim?

1. İsim ve Profil Resmi

Dijital kartvizitlerimiz, size hitap edilmesini istediğiniz şekilde özelleştirmenize olanak tanır. Adınız ve soyadınız dışında. Sizin için önemli olan bilgileri listelemenize yardımcı oluyoruz - böylece dünyada nasıl görünmek istediğinizi paylaşabilirsiniz. Tercih ettiğiniz zamirler, tercih ettiğiniz isimler ve çok daha fazlası gibi.

Aynı şekilde kartınızın profil resmini de istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Özellikle son şirket fotoğrafınız çekildikten sonra harika bir yeni saç modeli aldıysanız. Güncel bir profil resmi, akılda kalıcı olmak ve güven oluşturmak için çok önemlidir. Neden? Niye?

2. İletişim bilgileri - E-posta, Telefon

İş e-postaları ve telefon numaraları her zaman kartvizitlerin temel dayanağı olmuştur. Aynısı sanal kartvizitler için de geçerlidir, ancak artık kişi numaranıza veya adresinize dokunabilir ve anında sizinle iletişime geçebilir (numarayı telefonlarına yazmak zorunda kalmadan).

Artık aramalar ve e-postalar için tercih ettiğiniz iletişim uygulamasını seçebilirsiniz. Whatsapp ve Telegram'ınızı birbirine bağlamak, iş ve kişisel iletişim bilgilerinizi ayırmanıza yardımcı olmak gibi.

3. Şirket Detayları - İş Ünvanı, Logosu ve Şirket Adı

Yakın zamanda terfi aldınız mı? Şirket adı veya logosu değişti mi? İşleri mi taşıdın? Şimdi yandan mı serbest çalışıyorsun? Elektronik kartvizitiniz, rolünüz değiştikçe ve işiniz büyüdükçe gelişir.

Ayrıca, bu ayrıntıları Blinq uygulamasında veya Blinq panosunda saniyeler içinde güncelleyebilirsiniz. Kartınızı başka bir Blinq kullanıcısıyla paylaştıysanız, kartınız güncellendiğinde tüm güncellemelerinizi hemen alırlar. Bu, bağlantılarınızın size ihtiyaç duyduklarında sizi her zaman bulabilecekleri anlamına gelir.

4. Web Sitesi ve Pazarlama Materyalleri

Kişilerinizle paylaşmak istediğiniz bir anahtar bağlantınız var mı? Showreel mi yoksa yeni ürün broşürü mü? Belki piyasaya yeni çıkmış harika bir yeni liste?

Blinq'in ücretsiz dijital kartvizit uygulaması ile bağlantı alanını kullanarak web siteleri ve diğer pazarlama materyallerini kartlarınıza ekleyebilirsiniz. Uygulama, dijital kartvizitinize istediğiniz kadar alan eklemenizi sağlar. Ücretsiz bir dijital kartvizit kullanıcısı olarak bile, kartınızdaki sayı alanlarını veya yapabileceğiniz paylaşım sayısını sınırlamıyoruz.

5. Sosyal Medya Kolları

Bir Blinq dijital kartvizit aşağıdakilere kolay bağlantı sağlar:

 • Instagram sayfası

 • LinkedIn sayfası

 • Facebook kimliği

 • Youtube kanalı

 • Twitter tutamacı

 • TikTok hesabı

 • Yelp sayfası

 • Snapchat hesabı

 • GitHub sayfası

 • anlaşmazlık

 • Twitch kanalı ve daha fazlası.

En iyi performans gösteren sosyal medya kanallarınızı gösterin. Veya bir Blinq dijital kartviziti ile en son gönderileriniz.

Proje Galerisi

bottom of page